м. Дніпро, вул. Писаржевського, буд. 5
Режим работы:
Режим роботи: Пн — Пт з 8:30 до 17:15, Сб, Нд — вихідний

Наукові кадри

Акіменко Оксана Володимирівна
Відділ №7
Провідний інженер

Александров Олександр Віталійович
Відділ №3
Провідний інженер

Арсенюк Михайло Сергійович
Відділ №7
Провідний інженер
академічний радник ТА України

Бурилов Сергій Володимирович
Відділ №6
Завідувач відділу
кандидат фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник ( Фізика твердого тіла), академік ТА України, Винахідник року НАН України.

Бурилова Наталія Валентинівна
Відділ №7
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук
(Механіка рідини, газу та плазми)

Варламова Валентина Олександрівна
Відділ науково-організаційний
Провідний інженер науково-організаційного відділа

Васильєв Сергій Володимирович
Відділ №6
Провідний науковий співробітник
Кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Електричні машини), академік ТА України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Видута Олена Леонідівна
Відділ №2
Завідувач групою

Власов Володимир Миколайович
Відділ № 5
Техник

Ворошилов Олексій Станіславович
Відділ №6
Молодший науковий співробітник

Губанов Сергій Борисович
Відділ №7
Провідний інженер

Дорош Ольга Володимирівна
Відділ №3
Молодший науковий співробітник
академічний радник ТА України

Житник Микола Явтухович
Відділ № 5
Науковий співробітник
Винахідник року НАН України.

Жулай Юрій Олексійович
Відділ №6
Провідний науковий співробітник
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Теплові двигуни літальних апаратів)

Зайцев Микола Миколайович

Зінченко Андрій Вікторович
Відділ №7
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук
(Механіка рідини, газу та плазми), чл.-кор.ТА України

Іванов Володимир Анатолійович
Відділ №2
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук
(Фізика металів)

Камінський Володимир Романович
Головний інженер
Кандидат технічних наук
Доцент (Надійність радіотехнічних систем)

Кищенко Марина Олександрівна
Відділ № 5
Провідний інженер

Комаров Сергій Володимирович
Відділ №6
Провідний інженер

Костиря Марина Валеріївна
Відділ №6
Провідний науковий співробітник
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Електрохімія)

Костюков Ігор Юрійович
Відділ№3
Головний конструктор
Винахідник року НАН України.

Кузнецова Тетяна Іванівна
Відділ №7
Провідний інженер

Кібкало Іван Тимофійович
Відділ № 5
Провідний інженер

Лаврич Юрій Миколайович
Відділ №5
Старший науковий співробітник
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Радіофізика)

Ляшенко Валерій Іванович
Відділ №6
Науковий співробітник

Ліпський Юрій Йосипович
Відділ №5
Провідний інженер

Лісунова Вікторія Вікторівна
Відділ №5
Завідуючий науково-організаційний відділ

Моргачова Вікторія Іванівна
Відділ № 7
Старший науковий співробітник
кандидат медичних наук,
старший науковий співробітник (Гігієна), чл.-кор. ТА України, чл.-кор. Міжнародної інженерної академії

Новиков Володимир Федорович
Відділ № 6
Науковий співробітник
кандідат технічних наук,
(Електричні машини), академічний радник ТА України

Остаповська Світлана Янівна
Відділ №5
Провідний інженер

Плаксін Сергій Вікторович
Відділ №5
Завідувач відділу
доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник (Фізика твердого тіла), академік ТА України, "Винахідник року" НАН України.

Погоріла Любов Михайлівна
Відділ №5
Молодший науковий співробітник
Винахідник року НАН України

Подчасов Андрій Юрійович
відділ №5
Молодший науковий співробітник

Польовий Олег Борисович
Відділ №7
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук
(Механіка рідини, газу та плазми), академічний радник ТА України

Поляков Владислав Олександрович
Відділ №7
Старший науковий співробітник
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Динаміка та міцність машин), чл.-кор. ТА України

Пославський Сергій Юрійович
Відділ №7
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук
(Теоретична механіка)

Пришедько Олена Миколаївна
Відділ №7
Молодший науковий співробітник

Редчиць Дмитро Олександрович
Завідувач відділу №7
Учений секретар Інституту
доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник (Механіка рідини, газу та плазми), академік ТА України, лауреат премії ім. М.К. Янгеля НАН України.

Скосар В’ячеслав Юрійович
Відділ №6
Старший науковий співробітник
кандидат фізико-математичних наук,
(Фізика твердого тіла), чл.-кор. ТА України, Винахідник року НАН України.

Тарасов Андрій Сергійович
Відділ №2
Молодший науковий співробітник

Тарасов Сергій Васильович
Відділ №3
Завідувач відділу
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник (Динаміка, балістика та керування рухом літальних апаратів), академік ТА України, лауреат премії ім. М. К. Янгеля НАН України, Винахідник року НАН України

Тимченко Ірина Василівна
відділ №5
Провідний інженер

Тучина Уляна Миколаївна
Відділ №7
Провідний інженер

Фесенко Михайло Володимирович
Відділ №3
Провідний інженер

Філоненко Лідія Олександрівна
Відділ №7
Провідний інженер

Чернявський Євген Юрійович
Відділ №3
Провідний інженер

Шкіль Юрій Володимирович
Відділ №5
Молодший науковий співробітник

Галушко Андрій Георгійович
Відділ №2
Головний конструктор

Герасіка Наталія Станіславівна
Відділ№6
Провідний інженер.

Чашина Ірина Борисівна
Відділ №3
Провідний інженер

Корпач Світлана Володимирівна
Відділ №6
Провідний інженер